Halı Yıkama adına yılların verdiği tecrübe ile ilerlemekteyiz


Her mahallede her ilçede şubemiz bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar neticesinde müşterilerimizin gözünde daima hijyenik ve kurumsal bir yapı ile kalmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında firma ismi ve markası gelmektedir ki ONAY HALI YIKAMA ismi ile UZUN yılllardır temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz.

Halı yıkamada en iyisi biziz. Halılarınız hangi işlemlerden geçer neler yapılır nasıl bir temizlik kuralları yapıyoruz gelin hep birlikte inceleyelim.

ONAY halı yıkama olarak sizlere kalitenin en iyisini vermeye çalışmaktayız bu sebepten dolayı da ücretsiz servis imkanı yaptık ve tüm Avrupa yakasının tüm ilçelerininde içinde bulunduğu araçlarımız ile 7/24 halı toplama ve dağıtımı gibi işlemleri ücretsiz olarak yapmaktayız. Bizi tercih ederseniz ücretsiz servis imkanlardan yararlanma hakkınız olacaktır.

Halı yıkama fabrikamız içinde bulunan tüm halıların perdelerin yorganların battaniyelerin daha birbirinden özel yıkama işlemi gerçekleştirilecek malzemelerin tamamı bitkisel şampuanlar ile yıkanmaktadır.