Hakkımızda

Kalite ve kontrol ne yapar ? bunları bilmiyorsunuz tabi ki bizim bir kalite ve kontrolden sorumlu ekibimiz var bu personellerimiz sürekli yıkanan kuruyan işlemlerden geçen halılarınıza son rütuşları yapıyorlar bakıyorlar artık. Eğer halı kalite ve kontrol ekipleri tarafından yetersiz bulunursa tekrar tekrar yıkanır. Koku ve parfüm işlemleri de aynı şekilde bu bölümde yapılmaktadır. Servis bölümünden önceki işlemdir bu aslında. Sonunda ise paketleme işlemi yaparlar halınızı güzelce paketleyip sıraya koyarlar ve servisler halınızı size teslim almak üzere fabrikanın yolunu tutarlar.

Kurutma odaları halı yıkama firmalarına şart oldu artık. Kimisi sokakta kimisi kapalı alanda kimisi dükkanda kimisi ipte kurutuyorlar. Bizimki has ve has fabrika içinde bulunan tamamen doğal şartlar altında yapılmış kurutma odasıdır. Bu şekilde halılarınız daha hızlı ve daha aktif bir şekilde kuruyor. Buda size ve bize zaman kazandırıyor.

Halı sıkma işlemi için sizlere özel makinemizi tanıtıyoruz. Bu makine genellikle büyük halı yıkama fabrikalarında bulunan makinelerdir. İşlevi gayet basit ama etkileyici bir sistemdir. Halımız yıkamadan sonra bildiğiniz gibi günlerce bazen haftalar sürebiliyor tam anlamı ile kuruması bunlar zaman kaybı daha öncede kurutma odasından söz ettik ama kurutma odasına da sıkılmış bir şekilde gelmesi gerek yoksa yaptığımız hiçbir işlemin bir önemi kalmaz ki. Sıkma işlemi halımızın daha iyi bir şekilde kurumasına olanak sağlar. Halı yıkama işleminden sonra yapılan işlemdir.